ANNA PARANDUSTÖÖKOJAST TEADA

Hea taaskasutuse väärtustaja!

Viljandi linn on kuulutanud UNESCO loovlinnana selle aasta parandamisele pühendatud aastaks. Seetõttu on muuhulgas erilise tähelepanu all kõik tegevused, mis aitavad asjade eluiga pikendada või neile uus kasutus anda. Teema-aasta raames oleme otsustanud kaardistada kõik Viljandi linnas ja maakonnas asuvad parandustöökojad, mille teenused on kõigile huvilistele avatud. Oodatud on kõikvõimalikud töökojad: kellaparandus, mööbliparandus, kingaparandus, rõivaparandus ja kõik muud parandused.

Kokku kogutud info põhjal valmib parandustöökodade kaart, mida tutvustatakse nii linnaelanikele kui külalistele erinevate teabekanalite kaudu. Kõige selle eesmärgiks on tunnustada osavaid ja taaskasutust väärtustavaid meistreid ja viia neid kokku nõu- ja abivajajatega.

Kui Sa tunned mõnda meistrit või tead toredat parandustöökoda, mis aitab asjadele uue hingamise anda, siis palun anna sellest meile märku alloleva vormi kaudu. Võtame nende andmete põhjal ise töökojaga ühendust.

Andmeid kogub loovlinna korraldustoimkond. Parandustöökodade kaarti saab vaadata SIIT.

Anna parandustöökojast meile teada


    Kui tead, siis kirjuta meistri aadress nii täpselt kui võimalik.

    Asjad, mida meister parandab. Loome meistrite kaardi, millelt on võimalik otsida erinevaid parandustöökodasid Google otsingule sarnaselt.

    Kas tead veel mõnd parandajat või töökoda? Lisa palun info (Nimi, telefoninumber, e-mail, veebileht või Facebooki leht jmt) nende kohta allolevale väljale. Meie võtame nendega ühendust!

    Lisainfo

    Kas te soovite saada edaspidi infot UNESCO loovlinna tegemiste kohta?