BONIFATIUSE
GILDI LAADAD

Väike Käsitöö- ja toiduturg
25.-28. juuli 2024

Väike Käsitöö- ja toiduturg toimub Viljandi Pärimusmuusika festivali ajal ning juba mitmeid aastaid on turu asukoht olnud Tallinna tänaval, Viljandi kaubamaja kõrval oleval muruplatsil. Turg kestab neli päeva ning kauplemas on 60-70 kauplejat. Käsitööturult leiab suviseid ehteid ja haaremipükse, unenäopüüdjaid ja linaseid rõivaid, viirukeid ja vilepille. Lisaks keraamika, sepised, käsitööseebid ja -kosmeetika, hennamaalingud ja batuudid lastele… Nimekiri on väga pikk, kõige kindlam on ise vaatama-ostma-kauplema tulla!


Pärimus- ja disainiturg
25. -28. juuli 2024

Pärimus- ja disainiturg on justkui väike hubane tänavafestival, mis toimub esmakordselt meie armastatud Viljandi Pärimusmuusika festivali ajal. Laotudes mõnusa meluga Kondase keskusest mööda Lossi tänavat kuni Laidoneri platsini, pakub turg avastamisrõõmu kõigile — tänava täidavad vahvad Eestimaa käsitöömeistrid, loomeinimesed ja toitlustajad. Lisaks põnevatele ostuvõimalustele pakub Laidoneri platsil asuv Roheline lava muusikaelamust ning mõnus Sõprade hoov Lossi tänaval kujuneb hubaseks koosolemise paigaks.


Viljandi pärandusfestivali päranduspidu
04. - 05. oktoober, 2024

Pärandilinn Viljandi tähistab Tartu 2024 kultuuripealinna aastat rahvusvahelise pärandusfestivaliga, mis päädib hariva ja meelelahutusliku päranduspeoga Viljandi spordihoones, pärimusmuusika aidas ja selle ümbruses. Messi vormis toimuva peo eesmärgiks on tutvustada laiemale publikule Eesti vaimse pärandi parimaid palasid ja innustada kasutama pärandis leiduvaid teadmisi, oskuseid ja praktikaid meie tänaste probleemide lahendamisel. Peo raames on avatud ka parandusfestivali ala, kuhu ootame samuti osalejaid.

EI LEIDNUD VASTUSEID OMA KÜSIMUSTELE?
HELISTA MEILE

+372 5814 7783

Või saada sõnum

SAADA SÕNUM