BONIFATIUSE
GILDI LAADAD

Hansalaat
28. - 29. august, 2021

2021. aasta Viljandi Hansapäevad ootavad sellel aastal külalisi juuni asemel augustikuu lõpus. Hansamelu vallutab seekord kesklinnas värske ilme saanud Vabaduse väljaku, vanalinna ja lossimäed.

Väike Käsitöö- ja toiduturg
22.-25. juuli 2021

Väike Käsitöö- ja toiduturg toimub Viljandi Pärimusmuusika festivali ajal ning juba mitmeid aastaid on turu asukoht olnud Tallinna tänaval, Viljandi kaubamaja kõrval oleval muruplatsil. Sellel aastal ootame esmakordselt turule kauplema ka toiduga kauplejaid! Turg kestab neli päeva ning kauplemas 60-70 kauplejat. Käsitööturult leiab suviseid ehteid ja haaremipükse, unenäopüüdjaid ja linaseid rõivaid, viirukeid ja vilepille. Lisaks keraamika, sepised, käsitööseebid ja -kosmeetika, hennamaalingud ja batuudid lastele… Nimekiri on väga pikk, kõige kindlam on ise vaatama-ostma-kauplema tulla!


Hea Toidu päev

UKU Keskus koostöös Bonifatiuse Gildiga korraldavad 2021. aastal UKU Keskuse aatriumis sündmustesarja Hea Toidu päev. Head, puhtast ja parimast toorainest toidukaupa on oodatud müüma Eesti väiketootjad ja teised koduamised ettevõtjad.
Sündmus toimub 2021. aastal 4 korda:

  • 20. veebruaril
  • 10. aprillil
  • 19. juunil
  • 9. oktoobril

Kauplemine toimub UKU Keskuses sees kell 10 – 16

EI LEIDNUD VASTUSEID OMA KÜSIMUSTELE?
HELISTA MEILE

+372 5814 7783

Või saada sõnum

SAADA SÕNUM