Laadainfo 2020

Hea kaupleja! 

Oleme otsustanud, et sellel aastal meie laadakalendrisse enne laatasid ei lisandu kui ehk jõulude ajal. Loodetavasti ei too sügis uut kardetud viiruselainet!

Viljandi Pärimusmuusika Festivali ajal toimuma pidanud Väikese Käsitööturu jätame ka kahjuks sellel aastal pidamata. Turu asukoha juures olev muruplats on teetööde tõttu suletud ning leidsime küll alternatiivse asukoha, kuid kartsime, et meie hetkel üles kaevatud linnas ei oleks ka seal piisavalt klientuuri…

Kes siiski folgi ajal vanast harjumusest Viljandisse sõidab ja kaupa auto peal on, siis üks laat meil siin siiski toimub (mitte meie korraldusel).

Juba VII Viljandi Vanavara- ja käsitöölaat toimub veidi linnast väljas Jämejala külas. Tegemist on toreda ja tavaliselt rahvarohke laadaga, mis toimub laupäeval, 25. juulil kell 8-16. FB sündmus on nähtav siin: https://www.facebook.com/events/646553136114878/

Piiramatute meetritega müügikoha hinnaks on 20 eurot. Lisainfot saab telefonilt 5814 6910 ja 5629 8981 ning e-mailiaadressilt wanavara@gmail.com.

Hoiame Teid jooksvalt kursis, kuidas meil siin Viljandis läheb. Üks on kindel – Teie toredat, maitsvat ja asendamatut laadakaupa ning mõnusat laadamelu igatsevad nii Viljandlased kui meie Gildirahvas! 

Uute kohtumisteni, rõõmsate tervitustega,

Bonifatiuse Gildi perenaised Kätrin Ja Monika

 

 

Share This: