Ostukoda

Astudes poodi, mille nimeks on

Parimate Tegusate Tegijate Ilmlõpmata Väärt Tarviliste Asjade Kaubaks Tegemise Mõnus Koht ootab teid meeldiv vastuvõtt. Siin saab kaupa vaadata, katsuda-proovida, küsida-uurida. Ja kui te täna midagi ka ei ostnud, siis hingele ja meeleolule olete ikkagi midagi saanud.

Kauplus pakub väga erinevaid käsitööesemeid, mis on valmistatud nii Gildi meistrite kui ka teiste tegijate poolt väljastpoolt Gildi. Siin on tooteid seppadelt, kudujailt, ehtekunstnikelt, õmblejailt, puidumeistreilt, jne. Tegijad on vanuses 20 kuni 85. Seetõttu leiabki kauplusest tooteid erinevatele vanuse – ja huvigruppidele.

Kaubavalikus on asjad-esemed, mis pakuvad silmailu ja on huvitavad ehk nagu me ise ütleme „natuke kiiksuga“. Kõik tooted on praktilised ja neil on omadus olla mitmete kasutusvõimalustega.

Väga oluline on ka see, et igal asjal-esemel on oma varjatud lisaväärtus. Selleks on meistri poolt antud „hing“ asjale, sest iga asi-ese valmib ükshaaval ja meistri kätega. Pole kahte täiesti identset asja.

Ostes toote meie poest võite olla täiesti kindel, et omandasite midagi väga erilist ja olete selle ainuomanik.

Kindlasti ei puudu meie poest kunagi ka keskaegsed kostüümid, kotid ja peakatted, mis on huvipakkuvad. Kostüümid on õmmeldud keskaegsete lõigete järgi. Komplektid on 13. – 14. sajandist.

Kõik kingiotsijad on kaupluses teretulnud, sest siin on alati midagi, mis on originaalne ja huvitav. Koos leiame lahenduse ka väga erilistele soovidele, sest võimalus on saada kingituseks sobiv asi-ese ka tellimuse korras.