PÄRIMUS- JA DISAINITURG

TERE TULEMAST
KAUPLEMA PÄRIMUS- JA DISAINITURULE!

Info kauplejale

Pärimus- ja disainiturg on justkui väike hubane tänavafestival, mis toimub esmakordselt meie armastatud Viljandi pärimusmuusika festivali ajal. Laotudes mõnusa meluga Kondase keskusest mööda Lossi tänavat kuni Laidoneri platsini, pakub turg avastamisrõõmu kõigile — tänava täidavad vahvad Eestimaa käsitöömeistrid, loomeinimesed ja toitlustajad. Turg kestab neli päeva ning kauplema ja enda loomingut esitlema on oodatud kõik, kes toovad külastajateni unikaalseid tooteid, mis väärtustavad nii kaasaegset disaini kui ka pärimuslikku loomingut. Lisaks põnevatele ostuvõimalustele pakub Laidoneri platsil asuv Roheline lava muusikaelamust ning mõnus Sõprade Hoov Lossi tänaval kujuneb hubaseks koosolemise paigaks. Lossi tänaval saab kogeda tõelist kogukonna tunnet, nautida ehedat kultuuri ning avastada käsitöö ja disaini imelised palad, mis on loodud südame ja hingega.

Kui Sa soovid tulla Lossi tänavale toitlustama, siis palun täida toitlustaja registreerimisvorm SIIN.

Pärimus- ja disainiturg on avatud:

25.- 27. juulil kell 12:00- 20:00

28. juulil kell 12:00 – 18:00

Küsimuste korral võta ühendust: plats@folk.ee

Registreerimisvorm


  Kaupleja nimi *

  Kaupleja aadress *

  Kaupleja registri- või isikukood *

  Vastutav isik *

  Kontakttelefon *

  E-post *

  FB, Instagram, veebileht...

  Müüdavad kaubad: *

  Pildi* maksimaalne suurus 4 mb (Pildi maksimaalne suurus on 4mb. Kasutame lisatud fotosid Teie reklaamimiseks. Soovi korral võite meile saata lisapilte plats@folk.ee)

  Kaupade lisainfo: *

  Kauplemiskoha laius * (täismeetrites) Kuni 3-meetrise kauplemiskoha hind käsitöö ja disainiga kauplejale on 42 eurot/päev (sama hind kehtib ka väiksemale, kui 3 m laiusele müügipinnale). Kui vajate suuremat müügipinda, siis iga lisameetri maksumus on 12 eurot. Hinnale lisandub käibemaks.

  Tähelepanu! Ühe kauplemiskoha maksimaalne laius on 3 meetrit. Kuni 3-meetrise kauplemiskoha hind on 42 eurot/päev (sama hind kehtib ka väiksemale, kui 3 m laiusele müügipinnale). Kui vajate suuremat müügipinda, siis iga lisameetri maksumus on 12 eurot.

  Kauplemiskoha sügavus *

  Kas soovite rentida müügilauda suurusega 183*79 cm? *

  Müügilaua rendihind on 7 eurot/päev. Kui te vastate sellele küsimusele "Jah", siis palun täpsustage laudade arv lisainfo lahtris.

  Kas vajate elektrit? *

  1kw = 50€+KM. Kui soovid enda müügiplatsile elektrit, siis palun kirjuta lisainfo lahtrisse enda elektriseadmete loetelu koos täpsete võimsustega!

  Amprite arv

  Faaside arv

  Osalemise kuupäevad:

  Tähelepanu! Eelisjärjekorras registreerime need kauplejad ja meistrid, kes osalevad kõikidel päevadel!

  25.0726.0727.0728.07

  Lisainfo


  Registreerimisega kinnitan sisestatud andmete õigsust ning soovi osaleda kauplejana Pärimus-ja disainiturul. Kohustun mitte osalemisest teatama hiljemalt 15.07.2024 keskööks. Ette teatamata mitte osalemine EI VABASTA ARVE TASUMISEST*


  Olen teadlik, et mulle määratud KAUPLEMISKOHA VAHETAMINE ilma korraldaja loata on KEELATUD. Olen valmis tasuma platsi muutmise korral LISATASU, mis on 20 eurot jooksva meetri kohta (lisandub käibemaks). Olen teadlik, et kui vahetan ilma korraldaja nõusolekuta enda platsi, on korraldajal õigus minu müügikoht kõrvaldada. Platsi eest makstud tasu sellisel juhul ei tagastata.*


  Olen teadlik, mis kuupäevadel ja kellaaegadel turg toimub ning et osaleja on kohustatud müügikohta lahti hoidma nimetatud perioodil ja lahtiolekuaegadel. Olen teadlik, et ilma mõjuva põhjuseta ning korraldajat teavitamata on keelatud müügikoha sulgemine enne ettenähtud aega ning lahkuda enne sündmuse lõppu.*